BOE NV133FHM-N42 13.3" 60Hz FHD IPS LCD LED Laptop Screen (1920 x 1080, 30 Pin)
10-day free pickup and delivery
 Full refund in case of item not delivered
In-transit damage insurance
  • Availability: IN STOCK
  • Model: NV133FHM-N42 FHD-60Hz
0 Products Sold
152277 Views
Key Features of the BOE NV133FHM-N42 Screen:
60Hz Refresh Rate: This screen features a 60Hz refresh rate, which ensures smooth and lag-free fluid visuals.