LG LP173WF4-SPF1 17.3-inch 60Hz FHD IPS NON-TOUCH LCD LED LAPTOP SCREEN (1920 X 1080, 30-Pin)
LG LP173WF4-SPF1 17.3" 60Hz FHD LCD LED Laptop Screen
In-transit damage insurance
  • Availability: IN STOCK
  • Model: LP173WF4 (SP)(F1)-FHD-60Hz
3 Products Sold
153983 Views
LG LP173WF4-SPF1 Screen Summary:
It comes with Full HD Resolution of 1920 x 1080 pixels normally known as 1080p and a 30 Pin eDP Connector on bottom left side (if you see from screen backside). It has 60Hz Refresh Rate (frame rate).