BOE NT133WHM-N61 13.3" HD LCD LED Laptop Screen Display (1366 x 768, 30 Pin eDP)
10-day free pickup and delivery
 Full refund in case of item not delivered
In-transit damage insurance
  • Availability: IN STOCK
  • Model: NT133WHM-N61 HD
0 Products Sold
154632 Views
Key Features:
  • 60Hz Refresh Rate: Whether you are gaming or working on graphics-intensive tasks, the 60Hz refresh rate ensures ultra-smooth motion, reducing lag and providing an unparalleled visual experience.