Sharp LQ156M1JW23 15.6-inch 300Hz Full HD IPS LCD LED Laptop Screen (1920x1080, 40 Pin eDP)
Sharp LQ156M1JW23 15.6" 300Hz FHD LCD Replacement Laptop Screen
10-day free pickup and delivery
 Full refund in case of item not delivered
In-transit damage insurance
  • Availability: IN STOCK
  • Model: LQ156M1JW23-FHD 300Hz
2 Products Sold
154359 Views
Are you frustrated with screen issues on your laptop? Say goodbye to problems like screen lines, black patches due to damage, flickering, and dull colors due to low brightness and contrast. Buy this Sharp LQ156M1JW23 15.6-inch 300Hz Full HD screen and bring your laptop back to life.
Key Features of the Sharp LQ156M1JW23 Laptop Screen
300Hz Refresh Rate: This screen ensures smooth visuals.