LG LP156WFG-SPV2 15.6-inch 300Hz Full HD IPS LCD LED Laptop Screen (1920x1080, 40 Pin eDP)
LG LP156WFG-SPV2 15.6" FHD 300Hz Replacement Laptop Screen
In-transit damage insurance
  • Availability: IN STOCK
  • Model: LP156WFG-SPV2-FHD 300Hz
0 Products Sold
155999 Views
LG LP156WFG-SPV2 Screen Summary:
This LP156WFG-SPV2 screen comes with Full HD Resolution of 1920 x 1080 pixels, 40 Pin eDP Connector and has 300Hz Refresh Rate.