LG LP173WF5-SPA1 17.3-inch 60Hz FHD IPS Non-Touch LCD LED Laptop Screen (1920x1080, 30-pin)
LG LP173WF5-SPA1 17.3" 60Hz FHD LCD LED Laptop Screen
In-transit damage insurance
  • Availability: IN STOCK
  • Model: LP173WF5-SPA1-FHD-60Hz
0 Products Sold
153722 Views
LG LP173WF5-SPA1 Screen Summary:
It comes with Full HD Resolution of 1920 x 1080 pixels normally known as 1080p and a 30 Pin eDP Connector on bottom right side (if you see from screen backside). It has 60Hz Refresh Rate (frame rate).