Sharp LQ156M1JW17 15.6-inch 300Hz Full HD IPS LCD LED Laptop Screen (1920x1080, 40 Pin eDP)
Sharp LQ156M1JW17 15.6" 300Hz FHD LCD Replacement Laptop Screen
10-day free pickup and delivery
 Full refund in case of item not delivered
In-transit damage insurance
  • Availability: IN STOCK
  • Model: LQ156M1JW17-FHD 300Hz
0 Products Sold
154339 Views
LQ156M1JW17 Screen Summary:
This LQ156M1JW17 screen comes with Full HD Resolution of 1920 x 1080 pixels, 40 Pin eDP Connector and has 300Hz Refresh Rate.